Menu
Obec Liptovské Revúce
Liptovské
Revúce
Obec Liptovské Revúce
Liptovské
Revúce
Kontakt

Obec Liptovské Revúce
Stredná 386
Liptovské Revúce 03474

Tel.: +421 44 4397 171

E-mail: info@liptovskerevuce.sk

Dalšie kontakty

rozšírené vyhľadávanie

Uvítanie detí do života

Uvítanie detí do života

Dieťa je najkrajším a najvzácnejším darom, ktorý napĺňa a obohacuje naše dni. Je to dar, ktorý nás sprevádza po celý život, určuje jeho zmysel, kvalitu, podobu a celé naše konanie. Okamih, kedy malý človiečik prichádza na svet je jedinečný a nenahraditeľný. Jedinečné sú aj všetky jeho ďalšie chvíle, dni a roky, pretože každé dieťa je originálne a výnimočné.

Dieťa je najkrajším a najvzácnejším darom, ktorý napĺňa a obohacuje naše dni. Je to dar, ktorý nás sprevádza po celý život, určuje jeho zmysel, kvalitu, podobu a celé naše konanie. Okamih, kedy malý človiečik prichádza na svet je jedinečný a nenahraditeľný. Jedinečné sú aj všetky jeho ďalšie chvíle, dni a roky, pretože každé dieťa je originálne a výnimočné. Na svete je veľa krásnych vecí, no predsa niet väčšieho pokladu, ako je ľudský život, ktorý je neporovnateľný so žiadnou inou hodnotou.
V sobotu 12.12.2015 sme privítali do života obce našich malých spoluobčanov, ktorí sa narodili v priebehu celého kalendárneho 2015. Na slávnostné uvítanie do života v obci sme pozvali 22 detí. na začiatku slávnosti prívítala a predstavila všetky deti matrikárka obce, následne sa rodičom a deťom prihovorila starostka obce a krásnymi básničkami prispeli deti zo Základnej školy s materskou školou v Liptovských Revúcach. Rodičia si pre svoje ratolesti prevzali pripravené darčeky a zapísali sa do kroniky obce.
Tento rok bol veľmi plodný a rodičom patrí vďaka, že sme sa zišli v hojnom počte. Budeme veľmi radi ak  každoročne privítame toľko detí ako v tento rok. Toto sú naši noví občania:
Huba Samuel, Deáková Kiara Kristína, Bedačová Sofia, Kubík Sebastián, Gajdošová Sofia, Kurilla Filip, Kutaj Matias, Mastišová Melánia, Harbuta Bruno, Kutaj Juraj, Ragulová Hana, Hudek Lukáš, Gazdaricová Katarína, Mraznicová Natália, Saniga Patrik, Saloňová Kristína, Jureník Adam,  Dzurec Samuel, Súnoková Laura, Kurpašová Petra, Cárach Marek, Maroš Matej.

Fotogaléria

 

Udalosti v obci

Sviatok

Meniny má Ferdinand, Neander, Ferdinanda

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Prístupy

Návštevnosť:

ONLINE:6
DNES:41
TÝŽDEŇ:1330
CELKOM:1431977

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Partnerská obec

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Počasie

dnes, štvrtok 30. 5. 2024
mierny dážď 22 °C 9 °C
mierny dážď, slabý západný vietor
vietorZ, 2.93m/s
tlak1006hPa
vlhkosť48%
zrážky5.18mm