Menu
Obec Liptovské Revúce
Liptovské
Revúce
Obec Liptovské Revúce
Liptovské
Revúce
Kontakt

Obec Liptovské Revúce
Stredná 386
Liptovské Revúce 03474

Tel.: +421 44 4397 171

E-mail: info@liptovskerevuce.sk

Dalšie kontakty

rozšírené vyhľadávanie

Vianočné trhy v obci

Vianočné trhy v obci

V sobotu 19.12. 2015 sa konali Vianočné trhy spolu s vianočným pásmov predstavení v Kultúrnom dome. V programe vystúpili detičky z materskej školy v Liptovských Revúcach, žiaci zo základnej školy a predvianočnú atmosféru nám spríjemnili členovia folklórnej skupiny Salatín z Ružomberka.

V sobotu 19.12. 2015 sa konali Vianočné trhy spolu s vianočným pásmov predstavení v Kultúrnom dome. V programe vystúpili detičky z materskej školy v Liptovských Revúcach, žiaci zo základnej školy a predvianočnú atmosféru nám spríjemnili členovia folklórnej skupiny Salatín z Ružomberka.

Salatín sa predstavil svojim vianočným pásmom piesní a básní, ktorý nás zaniesol do minulosti. Ukázali nám tradície a zvyky našich predkov, ktorými si okrášľovali najkrásnejšie sviatky v roku Vianoce.

Po kultúrnom programe boli už pripravení trhovníci so svojimi špecialitami a výrobkami. Návštevníci vianočných trhov boli spokojní s atmosférou trhu ale aj s predávanými výrobkami.

Na vianočných trhoch sa sme sa  zapojili do zbierky na pomoc rodine pána Máriusa Oravca z Ludrovej. Rodinu pána Oravca na začiatku decembra postihla tragédia, požiar im zobral strechu nad hlavou. V Liptovských Revúcach sa na tento účel vyzbieralo 221 Eur, ktoré sme odovzdali do rúk  pána starostu Petra Slimáka v Ludrovej.

Fotogaléria

Všetkým darcom ďakujeme.

Udalosti v obci

Sviatok

Meniny má Ferdinand, Neander, Ferdinanda

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Prístupy

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:35
TÝŽDEŇ:1324
CELKOM:1431971

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Partnerská obec

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Počasie

dnes, štvrtok 30. 5. 2024
mierny dážď 22 °C 9 °C
mierny dážď, slabý západný vietor
vietorZ, 2.93m/s
tlak1006hPa
vlhkosť48%
zrážky5.18mm